Young Almighty to marka, która powstała w 2017 roku . Nazwa w wolnym tłumaczeniu oznacza młody – wszechmocny, a więc kierowana jest do młodych i otwartych na świat ludzi. Naszym głównym celem od samego początku było to aby tworzyć ubrania o wysokiej jakości, które sami chcielibyśmy nosić. Wysokiej jakości musi jednak towarzyszyć coś więcej.

Mając zespół utalentowanych, młodych designerów szyjemy rzeczy w modnych krojach, które świetnie się prezentują, nie tylko na zdjęciach. Dodając do tego unikalne projekty posiadające przekaz i ukrytą treść powstała wyjątkowa odzież .

Wszystkie produkty jakie znajdziesz na naszym sklepie powstają w Polsce, przy użyciu dzianin wiodących polskich producentów i najlepszych polskich szwalni.

Możesz być więc pewien, że produkt marki YA jest wzorcowo wykonany i nie zniszczy się po pierwszym praniu jak wyroby z Chin. Naszym ulubionym materiałem jest bawełna i to właśnie z niej produkujemy większość naszych ubrań. Cenimy ją za naturalność, ekologię i niezwykłą miękkość w dotyku. Wszystkie nasze produkty są wykonane tak byś czuł się w nich komfortowo. Nadruki naniesione są metodą sitodruku przy użyciu ekologicznych farb najnowszej generacji. Ekologia jest więc dla nas istotną kwestią.

Możemy poszczycić się, że dzianiny z których uszyte są produkty Young Almighty posiadają certyfikat OEKO-TEX który gwarantuje że materiał jest wolny od szkodliwych substancji i jest w pełni bezpieczny dla człowieka.

Dzianiny nie zawierają toksycznych substancji takich jak: formaldehyd, azo-barwniki, pentachlorofenol, kadm, nikiel etc. Oznacza to, ze t-shirty i bluzy naszej marki może nosić każdy alergik!


TELEFON KONTAKTOWY

+48 784 697 460

Adres e-mail

sklep@youngalmighty.pl

Twój koszyk jest pusty.

Dokonaj swoich pierwszych zakupów